Kurumsal Çiçekcilik Hizmetleri

Kurumsal Çiçekcilik Hizmetleri

KURUMSAL SATIŞ SİSTEMİ

Dinamik ve yenilikçi yapısı ile hizmet kalitesini sürekli geliştiren Gelin Arabası Süsleme Merkezi, kurumların çiçek ürün veya hizmet ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde cevaplamak üzere Kurumsal Satış kanalını oluşturmuştur. Gelin Arabası Süsleme Merkezi bu alanda yapılandırdığı Kurumsal Satış organizasyonu ile Türkiye çapındaki tüm şirketlere hizmet vermektedir. Gelin Arabası Süsleme Merkezi, kurumsal satış alanında birçok avantaj ve özel hizmeti bir arada sunmaktadır;

• ÜRÜNLER
• KALİTE
• DESTEK
• GÜVEN
• ÖDEME

ÜRÜNLER

Gelin Arabası Süsleme Merkezi Kurumsal Satış, ölçeği ya da ihtiyacı ne olursa olsun tüm kurumlara geniş ürün yelpazesi ile modern ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

KALİTE

Türkiyenin ilk ve en yaygın çiçek servisi yapan Gelin Arabası Süsleme Merkezi. bilgi ve deneyimi ile oluşturulan kurumsal satış hizmetinde, gerçekleşen tüm yenilikler güncel olarak takip edilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyulan ürün ve hizmete yönelik en uygun çözüm, en doğru yapıda firmalara ulaştırılır. Kurumsal Satış hizmetinin temel ilkelerinden olan kalite,çiçek konusunda uzman personeli ile kurumsal ihtiyaçları en kaliteli çiçeklerle hazırlamaktadır.

DESTEK

Kurumsal Satış; güven ve kalite anlayışının yanı sıra sunduğu destekle de en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu bağlamda; telefonla satış ve internetten satış alternatifleri ile Türkiye’nin her yerine hizmet sunabilmektedir. Ayrıca talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık ve yönlendirme hizmeti, sağladığı sevkiyat hızı ile Gelin Arabası Süsleme Merkezi Kurumsal Satış, kurumsal alışveriş zorluğunu keyfe dönüştürmektedir.

GÜVEN

Müşterilerimize duyduğumuz sorumlulukla gerek satış gerek satış sonrasındaki süreçte güven ilkesi ile hareket etmektedir. Gelin Arabası Süsleme Merkezi Kurumsal Satış ‘ta da karşılıklı güven ilkesi prensip edinilmiştir.Lütfen detaylar için bizimle irtibata geçiniz.

İletişim bilgileri:

Tel        : 0(216) 466 2 488

Gsm      : 0(530) 049 24 24